En Güzel 2020 Kurban Bayramı Mesajları – Kısa, Anlamlı, Resimli Mesajlar

Kısa, uzun, anlamlı Kurban Bayramı mesajları, resimli Kurban Bayramı kutlama mesajları, 2020 değişik bayram mesajları, şeker bayramı mesajları.


Bu içeriğimizde; en güzel anlamlı Kurban Bayramı kutlama mesajlarını bulabilirsiniz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da; Kurban Bayramı’nda sevdiklerinin bayramını kutlamak isteyenler Whatsapp’tan veya SMS ile bayram mesajları gönderecekler. Toplu şekilde bayram kutlamak isteyenler ise İnstagram, Facebook hikayelerinde resimli bayram mesajları paylaşmak isteyecekler. İsterseniz resimli olarak, isterseniz kısa anlamlı yazılı mesajlar ile sevdiklerinizin Kurban Bayramı’nı kutlayabileceğiniz güzel tebrik sözlerine yazımızdan erişebilirsiniz.

İçeriğimizdeki güzel mesajlar, hadisler ve ayetler ile dostlarınızın ve sevdiklerinizin Kurban Bayramı’nı kutlayın. İyi bayramlar…


 • Bayram her zaman sevinçtir ve bu bayramda sizinle birlikte olamadığım için biraz üzülüyor ama bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum, nice bayramlara.
 • Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.
 • Tüm yürekler sevinç dolsun umutlar gerçek olsun acılar unutulsun dualarımız kabul ve bayramınız mübarek olsun.
 • Bayramın en güzeli aile ile geçen, en hayırlısı ibadetle dolandır. Kurban Bayramınızı hem güzel hem hayırlı geçirmeniz dileği ile!
 • Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
 • Kurban paylaşmaktır, kurban kardeşliktir, kurban iyiliktir, kurban berekettir. En önemlisi Kurban, Allah’a yakınlaşmaktır. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 • En içten dileklerim ile Kurban Bayramı’nızı tebrik ederim. Sağlık ve sıhhat ile daha nicelerine ulaşmak dileği ile!
 • Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.

 • Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah’a. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
 • Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız kutlu olsun.
 • Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 • Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.
 • Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramı dileğiyle.
 • Ya Rabbi Hz. İsmail teslimiyetini bizlere nasip eyleyip cehennem ateşinden azad eyle. “Ey kapıları açan Allah’ım! Bizim için en hayırlı kapıyı aç. Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim. Bayramınız mübarek olsun.
 • Bayram en büyük berekettir, bugünde tüm dualarınızın kabul olması ve sevdiklerinizin yanınızda olması dileğiyle, nice bayramlara.

Bayramlar dargınlıkların ve kalp kırmaların bırakıldığı özel günlerdir. Küs olanlar barışır ve kucaklaşırlar. Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.

Bu güzel bayramın size ve sevdiklerinize mutluluk getirmesi temennisiyle, sevinç ve huzur dolu bir bayram dilerim.

Kurban Bayramı’nız tıpkı kendiniz gibi sevgi ve bereket dolu olsun. Sevdikleriniz ile nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

Tüm dargın olanların barıştığı ve bir araya geldiği Kurban Bayramı’nızı kutlar, nice bayramlar dilerim.

Kestiğiniz kurbanın kabul olması ve evinize de bayram bereketi gelmesi dileğiyle, nice bayramlara!

En güzel bayramlar bir arada yaşanır. Her ne kadar şimdi uzakta olsak da kalplerimiz bu bayramda da aynı anda atıyor. Nice bayramlara!

Kurban Bayramı’nızı kutlar ve bu özel günlerin yaşamımızı gözden geçirmek için bir fırsat olmasını temenni ederim.

Gökten yağan bereket nurları sizin de evinizi ihmal etmesin, bin mutluluk ile dolsun yüreğiniz. Bütün hayalleriniz gerçek olsun, dualarınız kabul olsun bu bayramda.

İnsanlar arasındaki sevgiyi ve ilişkiyi sağlayan bayramlar, herkesin birbirine daha çok sevgi duydukları günlerdir.

Buna Benzer İçerikler: Ramazan Ayı Mesajları