Anasayfa > Oyun > Far Cry 3 Oyun Hileleri, Far Cry 3 Tüm Konsol Kodları

Far Cry 3 Oyun Hileleri, Far Cry 3 Tüm Konsol Kodları

Far Cry 3 oyun hileleri, Far Cry 3 ölümsüzlük hilesi, Far Cry 3 tüm silahları açma hilesi, Far Cry 3 konsol açma tuşu, tüm konsol kodları.


Yine bir oyun hileleri yazımızla karşınızdayız. Bu yazımızda Far Cry 3 oyun hileleri, Far Cry 3 konsol açma ve konsol kodları nelerdir? gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse Far Cry 3; Ubisoft Montreal tarafından geliştirilip, yine Ubisoft tarafından yayınlanan bir açık dünya-aksiyon oyunudur. Oyunda FPS ile birlikte rol yapma elementleri de çokça bulunmaktadır. Far Cry 3, 2012 yılında çıkış yapmasına rağmen hala çoğu oyuncu tarafından serinin en iyi oyunu olarak görülmektedir.

FAR CRY 3 KONSOL NASIL AÇILIR, HİLELER NASIL KULLANILIR?

Çoğu oyunda konsol kullanmak için yaptığımız gibi, Far Cry’da da klavyede TAB tuşunun hemen üstündeki (“) tuşuna basarak konsolu açmış oluyoruz. Aşağıdaki kodlardan istediğinizi konsola yazıp ENTER’a bastığınızda hilemiz aktif olacaktır.

FAR CRY 3 HİLELER

  • god_mode_count=1: Ölümsüz olmanızı sağlar.
  • give_all_weapons=1: Tüm silahları verir.
  • give_all_ammo=1: Zırhı tamamen doldurur.
  • load_game: Kayıtlı oyunu yükler.
  • save_game: Geçerli oyunu kaydetmenizi sağlar.
  • map X: X yerine koda aşağıdakilerden birini girerek istediğiniz haritaya gidebilirsiniz.

( archive, boat, bunker, carrier, catacombs, control, cooler, dam, factory, fort, pier, rebellion, regulator, research, river, steam, swamp, training, treehouse, volcano )


Benzer İçerik: GTA 5 Tüm Hileler