Anasayfa > Oyun > Witcher 3 ISDone.dll Hatası, Kurulum Hatası Çözümü

Witcher 3 ISDone.dll Hatası, Kurulum Hatası Çözümü

Witcher 3 kurulum hatası, ISDone.dll hata çözümü, 64 bit 32 bit ISDone.dll, Witcher 3 kurulumu, isdone.dll dosya hatası çözüm yolları.


Merhabalar. Bu yazımızda “Witcher 3 kurulumunda ISDone.dll hatası ne anlama gelir? ISDone.dll hatası nasıl çözülür? Witcher 3 kurulum hatası çözümleri nelerdir?” gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Witcher 3, çıktığı günden beri aksiyon-RPG severlerin en popüler oyunlarından biri. Ancak Witcher 3 kurulumunda bazen üstteki görselde ki hata ile karşılaşılabiliyor. Ancak bu sorunun çözümü mevcut. Yazımızda belirtilen çözüm yollarını deneyerek Witcher 3 kurulumunuzu tamamlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

ISDone.dll Hatası Nedir? Neden Kaynaklanır?

Bu hata oyunun belirtlilen .dll dosyasının eksik veya zarar görmüş olmasından kaynaklanır. Genellikle Steam gibi platformlardan satın alınmayıp, oyunu internetten ediniyorsanız bu hatayla karşılaşmanız olasıdır.

ISDone.dll Hatası Nasıl Çözülür? .dll Dosyaları İçin Genel Hata Çözümü

En anlaşılabilir ve kolay yöntem internetten aratıp bulacağımız bir ISDone.dll dosyasını (Neredeyse tüm .dll dosyaları bu şekilde bulunabiliyor.) indirip aşağıdaki dosya yoluna atmak olacaktır. Öncelikle bilgisayarınızda 32 bit mi yoksa 64 bit mi işletim sistemi kullandığınızı bilmelisiniz.

Eğer işletim sisteminiz 32 bit ise; Windows/System32 klasörünün, 64 bit ise; Windows/SysWoW64 klasörünün içine dosyamızı atmalıyız. Değiştirme sorusuna evet diyelim.

Ayrıca aşağıdaki çözüm yollarını da deneyebilirsiniz:

  • Windows Defender’ı kapatarak kurulumu gerçekleştirmeyi deneyin. Windows Defender, oyun dosyalarınızı şüpheli görmüş olabilir. (Ya da başka bir antivirüs programı kullanıyorsanız.)

İlginizi çekebilir: Anakart, İşlemci, ekran kartı marka ve modeli öğrenmek