Yeni Yıl Mesajları 2021, En Güzel Yılbaşı Mesajları

En anlamlı yılbaşı mesajları, yeni yıl güzel sözleri, mutlu yıllar mesajları, 2021 sevgiliye yeni yıl mesajları, yeni yıl whatsapp mesajları.


Yazımızda sosyal medyada paylaşıp sevdiklerinizin yeni yılını kutlayabileceğiniz mesaj ve sözleri bulabilirsiniz. Ayrıca resimli mesajlar ile paylaşım da yapabilirsiniz.

Geçmiş yılın yorgunluğunu üstümüzden atacağımız, kahkahaların birbirine karışacağı ama en önemlisi sevdiğimiz herkesin mutlu olacağı bir yılbaşı olsun. Mutlu seneler!

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Kapının aşk ile çalacağı, mutluluğa doyamayacağın, sürprizlerle dolu şahane bir yıl diliyorum sana. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş diyorlar. Ben de yeni yıla seni gülümseterek başlamak istedim. Yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın. (:

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. İyi Yıllar.

Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar yapma ve eski pişmanlıkları unutmak için bir şanstır. Mutlu yıllar!

Gökkuşağı gibi rengarenk, güneş gibi parlak ve güller gibi mis kokulu ve mutlu bir yeni yıl dileğiyle…

Seni sen yapan ne varsa bu yılda da onları yanından uzaklaştırmaman, hiçbir zaman güzel yüreğinin yönlendirdiği yoldan ayrılmaman dileğiyle… Mutlu yıllar.

Her gününün bir öncekinden daha coşkulu geçtiği, nice mutlulukların kahkahalarla kutlandığı, başarılarının ardının arkasının kesilmediği, her zaman sevgi dolu, sevdiklerinle geçen bir yıl olsun. İyi seneler.

Allah’ım birlikte göreceğimiz nice yeni yıllar nasip etsin. Sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, mutlu ve Allah yolunda bir ömür dilerim. İyi seneler.

İyi, güzel şeylerin olacağı, yüzlerin güleceği bir yıl olsun. Mutlu senelere…

2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2021 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!

2021 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

 • Dünya yeni bir başlangıç yaptığında, aşkımızı tekrar kutlayalım ve eğlence dolu bir yeni yıl geçirelim!
 • Yeni yıl yeni hayaller getirir, benim tek hayalim ise seninle beraber olmak. Yeni yılın kutlu olsun aşkım!
 • Aşkım, senin varlığına alıştım ve buna seneye de ihtiyacım var. Mutlu yıllar!
 • Diğer yarım, sevgilim. Senden uzakta girdiğim yeni yıla, yanımda kaldığın sabahlarla uyanmak istiyorum. Senden uzakta başladığım seneyi, yanında sonlandırmak istiyorum. Seni seviyorum hayatımın anlamı. Mutlu yıllar.
 • Birlikte adımızı yan yana yazacağımız, her anımızda göz göze bakacağımız, nefes alırken diz dize duracağımız bir yıl olsun. Seni seviyorum her şeyim. Mutlu yıllar!
 • Yanındayken nefesini hissetmenin cezası, uzağında kokunu özlemekmiş. Uzağımda özlediğim en güzel kokumsun. Bu yıl, bizim yılımız olsun. Mutlu yıllar sevgilim!

Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları

 • Artık sana daha fazla başarı dilemek istemiyorum. Zaten birçok şeyi başardın. Bu yıl benim olmalı. Bana mutlu yıllar dile!
 • Bu sene erken kalkmaya, diyet yapmaya ve tüm gün internette gezmemeye söz veriyorum. Umarım geçtiğimiz beş senede tutamadığım bu sözlerin hepsini bu sene tutarım.
 • Bu yıl, hafta içi bile güzellik uykunuz için daha fazla zaman ayırın. Mutlu yıllar!
 • Seni yeni yıl partisi için bir servet harcamaktan kurtardım. Hemen maillerine bak ve online yapacağımız partinin hazırlıklarına hemen başla. Mutlu yıllar!
 • Acı ve gözyaşının daha güçlü olmamanıza yardımcı olduğunu söylüyorlar, bu yüzden ben de sana bu sene daha fazla gözyaşı ve acı diliyorum. Böylece geçen yıldan daha güçlü olabilirsin. Mutlu Yıllar!
 • Yılbaşından beş dakika önce bir pizza sipariş edeceğim ve geldiklerinde bu siparişi bir yıl önce verdiğimi söyleyeceğim. Mutlu yıllar!
 • Telefon hatları sıkışmadan ve internet çökmeden önce sana mutlu yıllar dilemek istedim. Yeni yılın kutlu olsun!
 • Sonunda yazabildim? Neyi mi? Sana göndereceğim sıcak, sevgi dolu bir yeni yıl mesajını. Seni seviyorum ve mutluluk dolu bir yıl diliyorum.
 • Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun!