SLP coin yorum, SLP coin nedir?, Smooth Love Potion coin geleceği var mı? SLP coinin amacı, SLP coinin sahibi kim?, Small Love Potion artar mı?


Aşağıdaki yazımızda Smooth Love Potion (SLP) (eski adıyla Small Love Potion) coin hakkında önemli bilgileri bulabilirsiniz. İçeriğimizde “SLP coin nedir?, Smooth Love Potion coinin geleceği var mı? SLP coinin amacı nedir? SLP coinin sahibi kim?” gibi soruların yanıtlarını okuyabilirsiniz.

SLP Coin Nedir?

Smooth Love Potion coin, Axie Infinity platformunda yeni dijital evcil hayvanlar üretmek için kullanılan bir ERC-20 tokenıdır. Bu evcil hayvanlara Axies ismi verilmiştir. Axie Infinity, herkesin oyun ve ekosisteme katkılarıyla token ödülleri kazanabileceği, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş, Pokémon‘dan da ilham alan bir dijital evcil hayvan evreni olarak çıkış yapmıştır.

SLP, oyunu “PvE Macera” modunda veya “PvP Arena” modunda oynayarak kazanılabilir. Tokenların maksimum sınırı yoktur.

Oyun boyunca SLP biriktirmek zaman alabilir ve bir oyuncunun ilk türlerini gerçekleştirmek için yeterli jeton kazanmak için 15 yarışma kazanması gerekebilir. Açık pazarda SLP satın almak, bir oyuncunun başlangıç yapmasının bir yoludur. Ayrıca Smooth Love Potion, Binance tarafından inovasyon alanında listelenen birkaç oyun içi jetondan biri olmasıyla da benzersizdir. 

Smooth Love Potion (SLP), bir ERC-20 belirteci olduğu için kendi blok zincirine sahip değildir – bunun yerine Ethereum blok zincirinde çalışır.

SLP’nin Yer Edindiği Borsalar

  • Binance
  • LBank
  • CoinEx
  • Uniswap V2
  • Pionex
  • Hoo
  • CoinW
  • MEXC

SLP Coin’in Kurucuları Kimdir?

SLP’nin kurucusu ve sahibi Axie Infinity‘dir. CEO ise; projeye odaklanmak için ABD’deki bir yazılım geliştiricisi olarak rolünü bırakan Trung Nguyen. Nguyen, SLP’nin kullanıldığı üreme sürecinin CryptoKitties gibi diğer koleksiyon oyunlarını oynayanların aşina olması ve alışması için tasarlandığını söylüyor.

Ayrıca Binance borsasına henüz üye olmadıysanız bu linki kullanarak yapacağınız üyelikte, alım-satımlarınızda %5 komisyon indiriminden de faydalanabilirsiniz.


UYARI: Bilgix.net’te yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bilgix.net herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez!

Benzer İçerik:

HBAR Coin Nedir? Hedera Hashgraph’ın Geleceği…

Benzer Gönderiler